poniedziałek, 30 października 2017

Wasz wymarzony dzień - recenzja książki

Dzisiejszy wpis dedykuję tym wszystkim, którzy w najbliższym czasie planują ślub i są 
w trakcie przygotować do swojego wyjątkowego dnia :-) 
"Wasz wymarzony dzień - Jak zorganizować idealny ślub i wesele z klasą" to poradnik, którego autorem są Anna Dąbrowska i Kamila Romanow. Pani Ania to wedding planerka, 
a Pani Kamila to ekspertka w dziedzinie savoir-vivre'u, które łącząc swoją wiedzę 
i doświadczenia, pokazują jak zaplanować ślub i wesele z klasą.

Wasz wymarzony ślub

Przygotowania do ślubu to proces długotrwały: odpowiednie stroje, miejsce, muzyka, dekoracje, tort i tysiące innych szczegółów. Jak to wszystko przygotować żeby nie zwariować? Właśnie w tym pomoże Wam ten oto poradnik :-)
Książka ta została wydana przez Wydawnictwo Znak Literanova jest w grubej oprawie, co ja osobiście bardzo lubię, i liczy 220 stron.  Poradnik ten przeprowadzi narzeczonych od zaręczyn, aż po sam ślub, a dodatkowo dzięki niemu dowiedzą się jak uniknąć ślubnej wpadki, nie dać się niczym zaskoczyć i jak przy tym nie zbankrutować. 
Poradnik zawiera gotowe wzory zaproszeń, listy utworów muzycznych, listy pytań do orkiestry, fotografa i wiele, wiele innych bardzo przydatnych informacji.
Polskie wesele to mnóstwo pięknych tradycji, które przygotowane w odpowiedni sposób sprawią, iż te wyjątkowe chwile zostaną zapamiętane nie tylko przez nowożeńców, ale również przez wszystkich gości. 

To Wasz ślub, Wasze marzenia, plany i Wasze wspólne przygotowania. Niech Wasza wspólna droga życia zacznie się od wspólnych przygotowań do tego wyjątkowego dnia, a poradnik który przedstawiam niech będzie Waszą pomocą w organizowaniu idealnego ślubu :-)

Jeśli natomiast idealny ślub macie już za sobą to polecam tą książkę jako prezent dla świeżo upieczonych narzeczonych. Ja właśnie pakuję ją na prezent gdyż w najbliższym czasie będzie komuś w mojej rodzinie bardzo potrzebna :-)


2 komentarze: