poniedziałek, 23 stycznia 2017

"Eat Pretty" - Jedź i bądź piękna

Żyjemy w czasach gwałtownego rozwoju cywilizacji, a negatywne skutki tego coraz częściej nas dotykają. Zanieczyszczone powietrze, żywność pełna chemicznych dodatków, fast foody, a także siedzący tryb życia źle oddziałują na nasze zdrowie i urodę. 
Książka Jolene Hart "Eat Pretty"  - "Jedź i bądź piękna" pokazuje jak w naturalny sposób zadbać właśnie o zdrowie i urodę. 


Autorka pogłębia naszą wiedzę o produktach, które mogą przyczynić się do poprawy naszego zdrowia i urody. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że produkty które mamy pod ręką tak korzystnie mogą wpłynąć na nasz wygląd i samopoczucie. Gdy zauważyłeś pierwsze zmarszczki wprowadź do swojego jadłospisu rukole, morele i żurawinę. Zamiast kupować drogą odżywkę, gdy włosy wyglądają na zniszczone, zjedź porcję groszku. A na łamliwe paznokcie zacznij chrupać marchewkę.


Obok książki można również nabyć "Twój osobisty kalendarz piękna", który jest bardzo przydatny gdyż możemy zapisywać w nim nasze postępy w zdrowym stylu życia. 


"To co jesz ma wpływ na to jak wyglądasz", pamiętajcie o tym za każdym razem gdy sięgacie po posiłki. A książka oraz osobisty kalendarz "Eat Pretty - Jedź i bądź piękna" będą bardzo pomocne w dążeniu do zdrowego stylu życia.

4 komentarze: