poniedziałek, 9 listopada 2015

Park Krajobrazowy "Gór Słonnych"

Dziś ciąg dalszy jesiennych wycieczek po naszym pięknym kraju :-) Ostatnio spacer po Bieszczadach, który możecie zobaczyć TUTAJ oraz TUTAJ a w miniony weekend Park Krajobrazowy "Gór Słonnych" 
Punkt widokowy Gór Słonnych, położony jest w Nadleśnictwie Brzozów i jest najlepszym miejscem z którego można powitać lub pożegnać Bieszczady. Z tego bowiem miejsca roztacza się wspaniały widok na Bieszczady. Choć trafiliśmy na niezbyt dobrą pogodę gdyż było spore zamglenie powietrza i nie były widoczne wszystkie szczyty to i tak warto było zatrzymać się w tym miejscu, gdyż widok jest na prawdę wspaniały. 
Słyszałam opinię, iż to właśnie Góry Słonne są najdzikszym miejsce w Polsce i większość turystów nawet nie wie o ich istnieniu. Kiedyś to Bieszczady miały taką opinię, ale tam turystów jest co raz więcej. Przy najbliższej okazji spędzimy więcej czasu w Górach Słonnych i wówczas będę mogła w jakiś sposób odnieść się do tej opinii, gdyż tym razem byliśmy zbyt krótko i podziwialiśmy je jedynie z punktu widokowego.

Zapraszam Was na film i zdjęcia z tego pięknego miejsca.Park Krajobrazowy Gór Słonnych3 komentarze: