środa, 17 czerwca 2015

Niezwykłe właściwości ssania oleju słonecznikowego

Czy słyszeliście o kuracji olejem słonecznikowym? Ja wiem o tej kuracji od niedawna i właśnie zaczynam ją stosować. Stosuję olej słonecznikowy tłoczony na zimno Oleofarm 


Olej słonecznikowy

Ssanie oleju słonecznikowego to metoda oczyszczania organizmu z toksyn. Metoda ta polega na ssaniu 1 łyżki oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno. Olej ten należy ssać między zębami rano na czczo przez 15-20 minut, w żadnym wypadku nie można go połykać. Podczas ssania zanieczyszczenia są wyciągane i usuwane. Olej staje się białą cieczą, która po wypluciu zawiera mnóstwo bakterii. Następnie usta należy wypłukać kilkakrotnie wodą i dokładnie umyć zęby pastą. Wg prof. Tombaka, który jest twórcą tej kuracji, terapia ta odtruwa cały organizm poprzez usunięcie szkodliwych bakterii i toksyn, dzięki czemu układ odpornościowy staje się czysty i gotowy aby uzdrowić ciało. To właśnie jama ustna jest najczęściej pierwotnym źródłem zakażenia narządów wewnętrznych, a ssanie oleju słonecznikowego pomaga w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób.
Płukanie ust olejem wskazane jest w leczeniu m.in. anemii,  bólów głowy, zapalenia zatok, kataru, bólu gardła, bólu zębów, próchnicy, zapalenia oskrzeli oraz migdałków, miażdżycy, zapalenia żył i innych chorób układu krwionośnego, chorób układu pokarmowego, nowotworów i innych.
Pierwsze efekty widoczne są po kilku tygodniach regularnego stosowania, przy cięższych dolegliwościach efekty będą widoczne po kilku miesiącach, a nawet po roku stosowania. 


10 komentarzy:

 1. To stara metoda ma swoich zwolenników i przeciwników z pewnością nie zaszkodzi. Może być użyty również inny olej, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak zaszkodzić nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.

   Usuń
 2. Nie słyszałam o takiej kuracji, ale bardzo mnie to zaciekawiło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam jeszcze o takiej kuracji :-) ale mnie zaciekawiłaś :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto nawet profilaktycznie przeprowadzić taką kurację.

   Usuń
 4. Tak, ja słyszałam o tej metodzie. Nawet przymierzałam się, żeby tą kurację przeprowadzić, ale.... nie wiem dlaczego nie zrobiłam. Podobno jest skuteczna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero rozpoczęłam tą kurację, więc na efekty trzeba będzie poczekać :-)

   Usuń
 5. Ja stosuję kurację już 2 m-ce. wyleczyłam nadwrażliwość zębów, nie mam kataru, bólu gardła, co od wielu lat o tej porze roku było normą. tak mało a zdziałać może tak dużo. Stosuje nadal :-)

  OdpowiedzUsuń