środa, 5 lutego 2014

Łańcut

Jest to miasto w województwie podkarpackim i znajduje się tam jedna z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Zamek w Łańcucie otacza piękny, malowniczy park w stylu angielskim. Miejsce to jest piękne o każdej porze roku i można się tam wybrać na spacer po parku, dookoła pięknego zamku. Jako, że do Łańcuta mamy bardzo blisko bo niecałe 20 km, więc często wybieramy się na spacer po parku, nawet zimą :-) 

Zamek w Łańcucie
11 komentarzy:

 1. 10 Lat temu byłam w Łancucie magiczne miejsce

  OdpowiedzUsuń
 2. Hi Malgorzatko.Twoj.Blog dotarl na Slowenie polecil mi go kolega super ze codziennie jest cos new tak trzymaj.Caluski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że podoba Ci się mój blog :-) Przez Słowenię tylko przejeżdżałem, ale bardzo mi się spodobał ten kraj i na pewno kiedyś odwiedzę go na dłużej :-) Pozdrawiam Cię cieplutko :-)

   Usuń
 3. I po co tu za granicę wyjeżdżać jak Polska taka piękna jest :) muszę się koniecznie w Twoje strony wybrać :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam rodzinę w Łańcucie i kiedyś często tam bywałam :) I przyznam, iż uwielbiałam urządzać sobie spacery dookoła tego zamku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna ta nasza Polska, piękna zimą jak i latem. Jest tyle małych uroczych miejsc, że tylko mieć czas do zwiedzania. :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie jest w Twoich okolicach. Niestety daleko mi do Łańcuta. My za to jeździmy w Karkonosze, bo mamy blisko. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. byłam a Łańcucie i oczywiście, zwiedzałam piękny zamek:)

  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 8. Sporo słyszałam o tym obiekcie, ale wydaje mi się , że nigdy tam nie byłam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wygląda prześlicznie. Szkoda, że nie mogę tam pojechać.

  OdpowiedzUsuń