piątek, 8 sierpnia 2014

Rymanów Zdrój - filmik

Dziś zapraszam wszystkich fanów filmików na krótki filmik z Rymanowa Zdroju :-)8 komentarzy:

 1. Żabka i dzbanuszek pierwsza klasa

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem przyjemność być w Iwoniczu wiem że Rymanów jest dosyć blisko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Urokliwe, spokojne miejsce. Warto byłoby pojechać w tamte strony :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałem okazje być tam kilkukrotnie. Właściwie to mieszkam rzut beretem od Rymanowa Zdroju, bo jakieś 30km. Nie tak dawno pierwszy raz odwiedziłem także Krynice Zdrój i mam porównanie do tych dwóch zbliżonych do siebie miast. Krynica jest o wiele większa, ma lepsze zaplecze gastronomiczne dla turystów i kuracjuszy. Niestety coś kosztem czegoś - moim zdaniem jest tam dosyć spory ruch i średnio widze pobyt w sanatorium w takim tłoku (oczywiście bez przesady - da się wytrzymać). W krynicy jest również więcej miejsc do zwiedzania. Rymanów jest ostoją spokoju i zacisza. Ludzi nawet w sezonie nie jest ogrom. Do zwiedzania pozostają nam liczne ścieżki i szlaki turystyczne. Jeden bar na cały Rymanów to jednak zdecydowanie za mało.

  Pozdrawiam osoby lubiące miasta sanatoryjne, ja za kilka tyg. wybieram się na 21 dniowy turnus w Rymanowie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację Rymanów jest taki spokojny, cichy i nie ma tam tłumów, i na pewno każdy tam odpocznie. Życzę udanego turnusu i wspaniałej letniej pogody, pozdrawiam cieplutko :-)

   Usuń
 5. Znam i Rymanów i Iwonicz. W tamtych rejonach mieszka moja wieloletnia przyjaciółka. Oj chyba znów się tam wybiorę... Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń